Butle z tlenem medycznym do domu – innowacyjne rozwiązanie HomeFill

Od niedawna udostępniamy naszym Pacjentom nowe rozwiązanie w postaci HomeFill, czyli systemów napełniania butli tlenowych. Urządzenie HomeFill stanowi połączenie stacjonarnego koncentratora tlenu oraz pompy umożliwiającej napełnianie butli w warunkach domowych. Ogromnym atutem jest możliwość jednoczesnego korzystania z koncentratora tlenu i napełniania butli przenośnej, co umożliwia nieprzerwane korzystanie z tlenu. Dzięki takiemu rozwiązaniu Pacjent może korzystać w domu z koncentratora stacjonarnego, a poza nim z przenośnego systemu butlowego.

System HomeFill – nieograniczony dostęp do butli z tlenem

Urządzenie HomeFill to skuteczne rozwiązanie dla każdego, kto korzysta z kondensatora tlenu na co dzień. Dzięki niemu szybko i łatwo napełnicie butle z tlenem medycznym w domu oraz te przeznaczone do umieszczenia w aparacie przenośnym. System HomeFill gwarantuje nieprzerwany dostęp do czystego tlenu, wszystkim, którzy tego potrzebują. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Dostarczy tlenu zarówno osobom starszym, jak i dzieciom.

Jego nowoczesna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje wieloletnią żywotność sprzętu. Oferujemy system HomeFill w ramach dzierżawy. Za opłatą miesięczną urządzenie może stanąć w Twoim domu, zapewniając nieograniczony dostęp do butli z tlenem medycznym dla potrzebującego domownika.

koncentrator tlenu oxytron 3 wypożyczalnia sprzętu patronus

Oxytron 3

Przenośny aparat tlenowy Oxytron 3 to przenośny aparat tlenowy umożliwiający kontrolowanie dozowania tlenu w trakcie tlenoterapii. Zestaw zawierający 2 litrową butlę oraz przenośną torbę umożliwia pacjentowi przemieszczenie się i prowadzenie

Czytaj więcej »