Godziny obsługi:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 18:00

Internetowy sklep medyczny

Zakupy przez Internet stanowią wygodną alternatywę dla wszystkich, którzy nie mają czasu na tradycyjne, często długie i męczące wizyty w sklepach stacjonarnych. Sklep ortopedyczny online to miejsce stworzone dla pacjentów potrzebujących wsparcia w rehabilitacji oraz codziennym życiu łączące wysoką jakość produktów oraz przystępne ceny. Doskonale wiemy, jak trudne i kosztowne potrafi być życie z różnego rodzaju chorobami oraz niepełnoprawnościami, dlatego pragniemy przyczyniać się do polepszenia funkcjonowania takich osób. A wszystko to dzięki fachowej poradzie i bogatemu asortymentowi sklepu.

Sklep internetowy medyczny – zalety

Każdy, kto poszukuje sprzętu medycznego wie, że często jest to dosyć trudne zadanie. Dzieje się tak z uwagi na słabą dostępność wielu produktów oraz problemy z samodzielnym dopasowaniem odpowiedniego rozmiaru i parametrów sprzętów. Internetowy sklep medyczny Patronus wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom chorych i ich opiekunów i oferuje swoim klientom:

  • wygodne zakupy bez wychodzenia z domu;
  • bogaty wybór sprzętu medycznego najwyższej jakości w różnych przedziałach cenowych;
  • pewność, że wszystkie produkty dostępne w sklepie posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty;
  • możliwość skorzystania z konsultacji dotyczących wybieranych produktów.

Sklep ortopedyczny online to wygoda i niezależność

Sklep internetowy medyczny to miejsce, które zapewnia klientom wygodę oraz niezależność. Z zakupów w tym miejscu będą zadowolone szczególnie osoby starsze lub obłożnie chorzy, którzy nie mają możliwości opuszczenia domu. Internetowy sklep medyczny to również możliwość dokonania zakupów o każdej porze dnia i nocy, co bez wątpienia jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Internetowy sklep medyczny – bogata oferta i przystępne ceny

Bogaty asortyment sklepu internetowego Patronus to wynik wieloletniej współpracy z chorymi oraz ich opiekunami. Wiedza na temat potrzeb pacjentów oraz konieczność zaoferowania im jak najlepszego sprzętu w przystępnej cenie zaowocowały szeroką gamą produktów, wśród których znajdują się:

  • stacjonarne i przenośne koncentratory tlenu,
  • łóżka rehabilitacyjne,
  • schodołazy,
  • asystory kaszlu – koflatory,
  • akcesoria do sprzętu medycznego.

W internetowym sklepie medycznym Patronus dokładamy wszelkich starań, by asortyment sklepu był cenowo przystępny dla każdego chorego, ponieważ wiemy, jak urządzenia te ułatwiają życie naszym klientom. Dodatkowo, aby produkty były dla Państwa jak najbardziej atrakcyjne cenowo, nasz sklep realizuje również wnioski Narudowego Funduszu Zdrowia.

Sklep ortopedyczny online – sprawdzony i bezpieczny sprzęt

Sprzęt dostępny w sklepie internetowym Patronus to również bezpieczeństwo użytkowania potwierdzone niezbędnymi certyfikatami. Wiemy, jak trudne jest codzienne funkcjonowanie w przypadku wielu schorzeń i niepełnosprawności, dlatego chcemy zapewnić swoich klientów, że urządzenia i akcesoria dostępne w naszym sklepie posiadają wszelkie pozwolenia, certyfikaty i atesty umożliwiające ich bezpieczne użytkowanie.

Sklep internetowy medyczny – fachowe doradztwo i wsparcie

Internetowy sklep medyczny Paronus to zespół doświadczonych fachowców, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat swojej pracy. Swoim klientom staramy się służyć wsparciem i poradą zarówno osobiście, jak i poprzez kontakt telefoniczny. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami potrafimy bezbłędnie określić przydatność danego produktu i dopasować jego parametry do konkretnego przypadku.