Sklep medyczny PATRONUS - Firma działająca z pasją

O NAS

Firma, którą tworzymy łączy w sobie kilka działalności: wypożyczalnię, sprzedaż, serwis oraz działalność charytatywną i ciągłe podążanie za innowacjami mającymi na celu poprawę świadczonych usług i dostępności sprzętu odpowiedzialnego za zakres opieki domowej w temacie zdrowotnym oraz rehabilitacyjnym.  
Prowadzimy Sklepy Medyczne realizujące wnioski NFZ oraz szeroko rozwinięty serwis koncentratorów tlenu.
Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w najwyższej jakości obsłudze Pacjentów wymagających całodobowej tlenoterapii prowadzonej przy użyciu koncentratorów tlenu.
W ostatnich latach na rynku pojawiło się wiele wypożyczalni proponujących urządzenia tlenowe.Ważnym jest, aby przy wyborze oferty zwrócić uwagę nie tylko na jakość sprzętu, ale również na dostępność serwisu i pewność, że gdy będzie potrzeba, będą Państwo mogli liczyć na pomoc 24 h / 7 dni w tygodniu.
Osoby zwracające się do nas mają wystarczająco trudną sytuację… To po naszej stronie leży odpowiedzialność za należyte dopasowanie potrzebnego sprzętu i kompleksowe podejście do każdego zgłoszenia. Dlatego właśnie zapewniamy możliwość wypożyczenia sprzętu oraz obsługę pod względem realizacji wniosków NFZ na środki pomocnicze oraz ortopedyczne.

Nasza Misja

Od ponad dekady staramy się udowadniać naszym Pacjentom, oraz Kontrahentom, że do każdego tematu można podejść indywidualnie i z należytą starannością. Naszych Pracowników cechują: profesjonalizm, doświadczenie, empatia oraz wyrozumiałość i chęć niesienia pomocy.

Staramy się na bieżąco podążać za wszelkimi nowościami pojawiającymi się na rynku, co pozwala nam je odpowiednio wcześnie przetestować i rekomendować wyłącznie najlepsze i sprawdzone rozwiązania.