You are currently viewing Koflator

Koflator

Asystor kaszlu

Koflator jest zaawansowanym urządzeniem medycznym stosowanym w celu asysty kaszlu. Ma on za zadanie imitowanie odruchu kaszlowego, co pozwala usuwać flegmę z układu oddechowego pacjenta. Z uwagi na swoje przeznaczenie koflator nazywany jest również asystorem kaszlu.

Specyfikacja:

  • asystor kaszlu
  • wspomaga oczyszczanie górnych dróg oddechowych z zalegających wydzielin
  • urządzenie wykorzystywane u pacjentów z ograniczoną możliwością samodzielnego oczyszczania dróg oddechowych fizjologicznie
  • wsparcie w takich chorobach jak stwardnienie zanikowe boczne, dystrofie mięśniowe, przewlekłe polio, rdzeniowy zanik mięśni, uszkodzenie urazowe rdzenia kręgowego

Cechy asystora kaszlu

Asystor kaszlu czyli koflator to urządzenie niezbędne do pielęgnacji i leczenia pacjentów, którzy nie są w stanie samodzielnie oczyszczać dróg oddechowych z zalegających w nich wydzielin. Jest to urządzenie pracujące w oparciu o cykle pracy. Każdy z nich rozpoczyna się intensywnym wdmuchiwaniem powietrza do płuc, co ma za zadanie zwiększenie ich objętości. W ten sposób zalegająca w płucach flegma odrywa się od ich ścian wewnętrznych. Następnie asystor gwałtownie zasysa powietrze i wyprowadza oderwaną flegmę na zewnątrz organizmu.

Wynajem asystora kaszlu

Nasza firma Patronus oferuje bogaty wybór różnorodnych sprzętów medycznych, takich jak asystor kaszlu, czyli koflator. Oferujemy zarówno możliwość zakupu, jak i wynajmu wybranego urządzenia, a dla osób które zdecydują się podpisać z nami umowę wynajmu oferujemy również darmowa dostawę do domu i instruktarz z korzystania z urządzenia. Dopełnieniem naszej oferty jest całodobowa infolinia gdzie czekamy na Państwa pytania.

Wypożycz koflator – asystor kaszlu.