Godziny obsługi:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9:00 - 18:00

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom PATRONUS oprócz sprzedaży sprzętu medycznego oferuje również możliwość wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego. Oferujemy produkty wysokiej jakości renomowanych światowych producentów oraz: dowóz, montaż sprzętu medycznego, szkolenie w domu pacjenta oraz dostęp do całodobowej infolinii. Nasz sklep medyczny oferuje zakup i wypożyczenie sprzętu medycznego na terenie całego kraju. W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy do kontaktu z biurem wypożyczalni sprzętu medycznego PATRONUS. Wynajmij sprzęt medyczny w atrakcyjnej cenie na dowolny okres!

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Zakup sprzętu medycznego to często ogromny wydatek, który dla wielu pacjentów jest zbyt dużym obciążeniem finansowym. Osoby takie nie mogą pozwolić sobie na posiadanie nowego urządzenia, które staje się niezbędne do codziennego i prawidłowego funkcjonowania. Zdarzają się również przypadki, gdy urządzenie medyczne będzie użytkowane przez krótki czas i nieopłacalne staje się posiadanie go na własność. Wychodząc naprzeciw takim osobom Patronus oferuje wynajem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie całego kraju

Wynajem sprzętu medycznego – kompleksowe wsparcie pacjenta w domu

Niepełnosprawność oraz problemy zdrowotne dotykają zarówno osoby starsze, jak i pacjentów zmagających się z różnymi schorzeniami. Wiele z takich osób potrzebuje wsparcia urządzeń i sprzętów medycznych w codziennym funkcjonowaniu. Niestety nie każdy pacjent jest w stanie dokonać zakupu nowych sprzętów, przez co szansa takich osób na powrót do zdrowia lub wygodne życie maleją z dnia na dzień. To głównie z myślą o takich pacjentach powstała nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego Patronus, dzięki której klienci mogą skorzystać z wynajmu urządzeń i akcesoriów medycznych w przystępnych cenach i na dogodnych warunkach. Dzięki naszej ofercie każdy chory może teraz skorzystać ze sprzętu, który znacząco podniesie jakość jego życia oraz zwiększy komfort i swobodę w domowym zaciszu. Wynajem sprzętu medycznego to również szansa dla chorych i osób starszych, które mimo przeszkód chcą podnieść swoją sprawność lub zacząć prowadzić bardziej aktywny styl życia.

Dlaczego warto wynająć sprzęt medyczny?

Wynajem sprzętu medycznego to usługa, która niesie ze sobą szereg zalet i korzyści. Pierwszą z nich jest bez wątpienia oszczędność. Zakup nowego urządzenia, takiego jak koncentrator tlenu lub łóżko rehabilitacyjne wiąże się często ze sporym wydatkiem, który nie zawsze zmieści się w domowym budżecie chorego. Skorzystanie z usług wypożyczalni sprzętu medycznego niweluje ten problem i sprawia, że pacjent może rozpocząć rehabilitacje lub ponieść komfort swojego życia.

Kolejną zaletą jest kompleksowe wsparcie w doborze odpowiedniego sprzętu. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego to miejsce, w którym każdy klient uzyska wsparcie oraz fachowe doradztwo. Osoby, które zdecydują się podpisać umowę wynajmu, mają również zapewnioną darmową dostawę sprzętu pod wskazany adres oraz instruktaż z prawidłowego korzystania z urządzenia. W ten sposób chory i jego opiekun mają pewność, że korzystają ze wszystkich zalet sprzętu. Dodatkowo nasi klienci uzyskują dostęp do całodobowej infolinii, gdzie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące obsługi urządzeń oraz samego wynajmu.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Patronus – bogata oferta i najwyższa jakość

Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego Patronus to nie tylko fachowe doradztwo i wsparcie klientów. To również bogaty asortyment najwyższej jakości sprzętu, wśród którego znajdziemy:

  • stacjonarne oraz przenośne koncentratory tlenu,
  • łóżka rehabilitacyjne,
  • ssaki medyczne,
  • asystory kaszlu – koflatory,
  • systemy napełniania butli HomeFill,
  • szyny rehabilitacyjne,
  • schodołazy.

Wszystkie urządzenia oraz akcesoria dostępne w ofercie naszej wypożyczalni sprzętu medycznego posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty pozwalające na ich bezpieczne użytkowanie w domu oraz placówkach medycznych.